| Valentin_Claudiu_1995 a întrebat:

De curand intampin o problema cand ma joc Fifa 14, cand sunt in apropierea portii din stanga si vreau sa sutez la poarta tinand apasat pe sagetile in jos si stanga nu imi ia comanda.Initial am crezut ca e un bug ceva dar am observat ca nu numai in fifa 14 e aceasta problema ci si in pes 2015 la fel nu ma lasa sa sutez cand tin apasat in acelasi timp pe sagetile in jos si stanga.Am cautat aceasta problema dar in zadar nu am gasit nimic! Va rog daca cineva a mai avut aceasta problema sau stie sa o rezolve sa ma ajute si pe mine! Multumesc!

1 răspuns:
| Andrei02132 a răspuns:

Jocul este cumparat sau descarcat? Banuiesc ca e descarcat. Incearca sa iei alt crack, fara bug, pentru fifa 14 iti pot da si eu un crack.