| Florin_George_1995 a întrebat:

am pes 2013 dar nu pot suta la poarta in directia in care vreau, ajung in fata portii si din apasat sageata sus si dreapta si dau sa sutez dar nu se duce pe poarta.Ajutoor. Funda

2 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Asa e facut PES-UL! nu ai ce face.
Si nu trage la poarta ca "Ciobandante"

| Laurentiu_Andrei_1995 a răspuns:

Porobabil ai limita la tastatura (nu poti apasa pe mai mult de 3 taste in joc simultan)
Schimba tastatura cu una de firma mai veche (sau mai noua dar de firma...)Asta e singura rezolvare.Cunosc un prieten care e maniac cu jocurile de genul acesta si a avut aceasta problema. Bafta!