| vieriuiulian12 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat jocul Rust si ghici ce...nu merge, adica imi da crash. am un pc i3 3.60 ghz 8 gb ram si cand am luat jocul aveam doar placa video integrata hd graphics 4400 (ceva de genu), si am zis ca imi da crash din cauza ca nu am placa video dedicata. mi-am cumparat o placa video sapphire radeon R7 240, instalez drive-ul si incerc sa pornesc iar Rust, jocul se deschide (ca inainte) dar cand incerc sa intru pe server se incarca si dupa ceva timp da crash. Va rog ajutati-ma vreau sa joc jocul ala foarte mult, mi-am luat placa video doar pentru el. FUNDA. Multumesc anticipat. FUNDAAAA

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

- Instaleaza Windows 10 PE 64 BITI!
- Placa Video e foarte slaba ( Mai puneai ~100 lei si iti cumparai R7 360 care e de ~4 ori mai performanta )