| IlieTiti1 a întrebat:

De curand mi-am luat Gta V si l-am lasat sa se incarce si am plecat la scoala mai era putin de incarcat. Cand m-am intors pc-ul era stins si cand dau sa ma bage in gta imi scrie loading intruna si nu se schimba nimic. Stiti cumva ce trebuie sa fac?
Eu sper ca nu trebuie sa il dezinstalez i-ar ca am asteptat mult timp sa se incarce.

14 răspunsuri:
| Wyse a răspuns:

La un moment dat pc-ul se stinge ai o setare te poti uita pe Youtube ca nu pot sa-ti explic bine ori se stinge peste 30 de minute ori 1 ora

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Pai nu am gasit nimic despre problema cu loadingul doar una si trebuie sa bag nu stiu ce program si nici aia nu mi-a mers

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Dar nu loading la pc, loading la gta ma refeream imi apare intruna

| Wyse a răspuns:

Cat timp sta la loading? Poate se blocheaza la loading

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Sta destul de mult il tine deja de vreo 20 de min si tot loading scrie si se invarte chestia aia rotunda!

| Wyse a răspuns (pentru IlieTiti1):

Este piratat?

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Nu este cumparat de pe instant-gaming.com

| Wyse a răspuns (pentru IlieTiti1):

Eu cred ca e o problema de la el ca nu am mai auzit de site-ul asta.

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

L-am luat si mi-au dat o keye pe care am bagat-o in site-ul gta-ului rokstar

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

E destul de cunoscut sit-ul am mai lu-at jocuri de pe el si in plus mi-au dat o keye si am bagat-o si a mers

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Pai mie nu ma baga in joc cum dau sa intru in gta imi apare aia alba cu poza jocului in dreapta si loading in stanga, nu ma baga in joc!

| Wyse a răspuns (pentru IlieTiti1):

Poti face o poza si sa o incarci pe imgur si sa-mi dai link?

| IlieTiti1 explică (pentru Wyse):

Https://imgur.com/a/3IVEw asa imi apare