| cysero2015 a întrebat:

Salut de curand mi-am luat un laptop Asus cu
Procesor AMD E-450 apu HD Graphics 1.65 GHz
Ram 4.00 GB
system tupe 32-bit Operating system Va rog ziceti-mi daca e bun de ceva >laptopuPot sa joc jocurifaine pe el...si cum scap de lagul de la unele jocuri

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Sincer sa fiu cu tine nu este cine stie ce eu am laptop ceva mai bun ca al tau si nu merg jocurile gen gta 4, 5 daca la asta te referi. Dar cel mai simplu cand vrei sa joci un joc cauta pe internet cerintele minime si atunci faci comparatie.

| cysero2015 explică (pentru barbutxxx):

Mersi...dar daca vreau sa mearga bine ce trebuie sa cumpar sau sa schimb sa mearga bine la jocuri....imi dai o denumire.ms

1 răspuns: