| Alexxandruxx a întrebat:

Salut, de curand mi-am pus moduri pe samp, adica masini, si a inceput sa se miste greut, si sa am diverse buguri.

Asa ca vreau sa il fac cum era. Am reinstalat GTA SA (desii stiam ca nu va merge), am inlocuit gta3.img, dar nu revine la normal (masinile, doar ele au moduri puse).

Am mai patit odata si am luat un program pentru dezinstalare, dar nu mai il stiu.

Ma puteti ajuta voi? Multumesc

2 răspunsuri:
| bogdycounter a răspuns:

Pai boss incearca sa stergi gta complet dupa aia sa il descarci si data viitoare pune pe infernus ca poti sa il faci inapoi!

| Alexxandruxx explică (pentru bogdycounter):

Tocmai am zis ca am reinstalat (sters si adaugat) gta-ul, dar nu e de ajuns doar programu default din control panel, trebuie unu mai bun si nu mai stiu cum se numea.