| Darky_6078 a întrebat:

De la o vreme incoace, mi se tot stinge notebook-ul.Cand intru intr-un joc performant, joc vreo 4 minute, si laptopul parca o ia razna.Se incinge foarte tare si se stinge. Daca am bateria bagata in el, trebuie sa o scot iar apoi sa o bag inapoi ca sa pot sa il pornesc. Daca nu o am in el, trebuie sa scot doar cablul de curent. Uitati o poza cu temperatura laptopului :
http://i1080.photobucket.com/......233747.png
Poate sa imi spuna cineva sursa acestei probleme? Multumesc :D

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Daca nu mai este in garantie il poti duce undeva sa ti-l curete de praf sau daca te pricepi, o poti face chiar tu. Daca mai are garantie du-l acolo ca sa ti-l repare.winking Multa bafta!

4 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Cred ca ai Acer. Problema ar putea fi praful. De cand ai notebook-ul? Il tii mereu in priza?

| Darky_6078 explică (pentru schajuman1344):

Nu am Acer, am Toshiba.Am notebookul de aproape 1 an.Nu il tin mereu in priza.

| Darky_6078 explică (pentru schajuman1344):

Gata, am rezolvat, avea praf la ventilator.Acum merge de minune :X

| schajuman1344 a răspuns (pentru Darky_6078):

Bine, ma bucur ca te-am putut ajuta!

| schajuman1344 a răspuns (pentru Darky_6078):

Daca nu mai este in garantie il poti duce undeva sa ti-l curete de praf sau daca te pricepi, o poti face chiar tu. Daca mai are garantie du-l acolo ca sa ti-l repare.winking Multa bafta!