| haax a întrebat:

Salut de pe care fac scheme la fifa 2013 pe tastatura big grin!

3 răspunsuri:
| dXCatalynXb a răspuns:

Pai depinde de controala la mine de pe capslock(jonglerii daca apesi repetat) shift,strl, i+spacebar(face efect la minge) ctr;+jsauk(nu mai stiu exact)(pasa calcai)si fa cobinatii cu tastele astea, a da u, o, j si cu astea

| haax explică (pentru dXCatalynXb):

Da-mi si mie o poza unde ai pus CAPSLOCK sa faci duble si iti dau funda!

| haax explică (pentru dXCatalynXb):

Zi-mi si mie un sa pun CAPSLOCK sa fac duble si iti dau funa big grin!