| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Din cate stiu eu si am vazut si pe net, FIFA 15 demo are niste probleme cu fps-urile, adica are freez-uri!
Dar nu prea pot sa stiu daca este de la PC-ul meu sau de la versiunea demo a jocului pentru ca nu am testat nici o data FIFA 15 full ca sa stiu daca este de la mine sau de la demo. Iar acum as vrea sa stiu daca este de la PC-ul meu sau de la versiunea demo?
As vrea sa stiu daca merita sa cumpar FIFA 15 si sa nu am freez-uri, lag etc.
PC-ul meu:
Processor: Intel Pentium G2130 3.2 GHz
Placa video: GIGABYTE GeForce GTX 750 OC, 1GB GDDR5, 128bit
RAM: 6GB
SO: Windows 7 Ultimate 64-bit Service Pack 1
Dau funda!

1 răspuns:
| Sellak a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... la specificatiile care le are PC-ul tau ar trebui sa-ti mearga bine. Posibil sa fie de la joc.