| anmardany a întrebat:

Salut din nou, am o problema, vecina mea are net de la orange prin stick de 7, 2 iar netul ei ii prinde doar E si cateodata 3G... problema mea ar fi ce browser de internet ar trebui sa ii instalez, ma gandeam la opera deoarece are functia "turbo" are nu permite incarcarea imaginilor la HQ ci le pixeleaza si le comprima pentru incarcare mai rapida, la fel si cu flashurile sau animatiile. Astept cateva recomandari, pentru. cea mai buna dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Incearca Google Chrome! Eu asta il folosesc si nu am niciun fel de problema!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu as zice google chrome!
e cel mai bun de pe piata!