| Adiq a întrebat:

Salut, doresc sa cumpar o consola Xbox One Slim cu 500gb la pachet cu Fifa17 si am cateva intrebari:
1. Daca primesc cod download, am jocul full si se stocheaza in memoria interna?( fara alta diferenta fata de cel de pe disk)
2.Cat ocupa Fifa17? 50gb?
3.Am un smart-tv destul de decent(zic eu), ca sa fie compatibil cu consola trebuie sa aiba doar port HDMI?
4.Merita o consola cu 500gb, eu presupun ca se ocupa totusi destul de greu, nu stiu ce ai putea face cu 2t.
5. Daca mai trebuie sa stiu ceva despre asta, ascult.
Dau funda. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

1.Da,daca primesti cod download ti se stocheaza in memoria international, daca nu primesti cod download atunci de fiecare data cans joci trebuie sa bagi DVD-ul.
2.Nu stiu cat ocupa, dar din moment ce ai 50gb at trebui sa stii fara griji.
3.Da iti trebuie HDMI
4.Da merita, 500gb sunt suficienti
5.Vezi ca s-ar putea sa iti dea in cod Xbox live gold ca sa te joci 1luna sau 3 multiplayer.

| Adiq explică (pentru alexboss2020):

5.Vorbesti de EA acces?

| Adiq explică (pentru alexboss2020):

Doar HDMI imi trebuie?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Adiq):

Nu vorbesc ma de EA Access, si da ai nevoie doar ca TV-ul tau sa aiba HDMI, daca scrie cod download, atunci jocul o sa ti se instaleze direct pe storage si nu o sa ai nevoie sa mai bagi DVD-ul in Xbox, success RESPECT!

| Adiq explică (pentru alexboss2020):

Mersi.

8 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Scuze din greaseala am scris in memoria international voiam sa scriu in memoria interna laughing)))

| alexboss2020 a răspuns:

Daca am gresit cum am scris scuze, m-am grabit!

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

1. Nu primesti cod, e doar cd-ul

2. Nu ocupa nimic de pe cd

3. Merge si fara HDMI dar se vede mai prost.

4. Merita

| Adiq explică (pentru PereteanuConstantinescu):

La oferta pe care am gasit-o eu scrie clar "cod download".