| StoleTheShow a întrebat:

Salut.

E vara dupa cum stie toata lumea. Nu am chiar nici o ocupatie (nici pe afara) si m-am gandit sa fac bani din internet (nu vreau sa primesc siteurile alea fake care sunt niste pacaleli mari). Voiam sa-mi fac propriul site dar n-am nici o idee. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Bună, faci un videoclip fain il pui pe youtube. Dupa ce ai pus video-ul intra pe urmatorul link pentru a putea incasa bani seteaza si tu cum seteaza ăla : https://www.youtube.com/watch?v=RSpGwNg0whAPe youtube la fiecare 10, 000 vizionari faci undeva la 5$ - 10$.Va trebuii sa ai cel putini 1, 500 de abonati la canalul tau youtube cel putin 1, 500 de vizionari la video-urile tale cel putin 15, 000 de vizionari ale canalului, în cazul în care îţi propui să faci bani pe YouTube ţi-aş sugera să dublezi aceste numere pentru a fi sigur că aplicaţia ta nu va fi respinsă. Nu încerca să aplici să faci bani pe Youtube înainte sa îndeplineşti aceste condiţii deoarece cererea ta va fi respinsă. Poţi vedea mai multe detalii pe următorul site : http://metodabanii.blogspot.ro/2013/10/cum-castigi-bani-cu-youtube.html

Sper ca te-am ajutat, succes;)