| mTw a întrebat:

Eu folosesc windows exp şi-mi apare chatul aşa la facebook :
http://imgur.com/GEeTy6a
Cum aş putea să-l fac să apară ca la utilizatorii de windows 7 dacă ştiţi la ce mă refer.
Ofer fundă. Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Nu are legătură cu windows-ul o să-ţi apară nu te îngrijora...e de la ei
Şi eu am tot windows xp şi-mi apare ca la cei de windows 7 smug

| mTw explică (pentru Gunoi):

Da, dar îl am de câţiva ani aşa.

| Gunoi a răspuns (pentru mTw):

Mie mi s-a modificat doar de câteva luni...
Încearcă atunci să te loghezi de pe un pc cu windows 7 vezi dacă se modifică ceva straight face

| mTw explică (pentru Gunoi):

M-am logat când eram la şcoală. AM înţeles că este un fel de update la facebook şi eu nu-l am, poate din cauza aceasta.