| reycelmai a întrebat:

Eu joc metin2 de mult timp, si caut un server care sa fie nivelul maxim 250 sau 255. Stiti un server care sa faci repede level, adica in vreo saptamana sau chiar mai putin, sa faci lvl 250. Si sa existe multe arme noi, cu multe evolutii, un metin2 care sa fie mai usor.
Daca stiti voi vreunul, dati-mi si mie va rog frumos numele, sau site-ul.

PS: Daca stiti mai multe dati-mi mai multe

OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Metin2 Steel
Metin2 Hammer
Metin2 Regal
Metin2 yoneis
Metin2 syera
Sunt destule?

3 răspunsuri:
| stefan350 a răspuns:

Eu iti voi da numele ok? Deci : Metin2 Energy / Metin2 Mondial / Metin2 Steel / Metin2 Iron / Metin2 Dream / Metin2 United Funda?

| Nistor_Marian_1997 a răspuns:

Metin2 cora