| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu ma joc multe metine ca de ex ValMondial ma numesc ZpartanKyd war de lv 250 itm GM +9 pe ro etc etc...Si as da un cont de pe un metin2 pe care il jucati pentru un metin2 Nou care eu nu il stiu. Va rog spuneti-mi niste metine faine dar si cu rate mari. Multumesc! (si mesajul prin emailul muha.rares) este Ok!

Răspuns Câştigător
| Denis1 a răspuns:

Salut! uite sunt destul de smechere metin 2 : steel united urano pandora dinasty lunaris apolo vezi ca metin 2 steel e cam greu de gasit

1 răspuns:
| Zeneken12 a răspuns:

Cine imi da un sfat..Si mai ales un cont pe contul meu Are o Fundita marehappy