| timioros a întrebat:

Spuneti-mi un metin2 privat (daca se poate romanesc, daca nu spuneti-mi de alta limba) fara misiuni, rate mari, lvl mare, shopuri ieftine si tari ca si valmondial, care sa mearga.sa nu fie valmondial. funda

7 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

Eu am 2 pentru tine.
www.apolomt2.ro
www.valmondial.fr

Mult succes!

JackDawson;)

| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Iti zic eu un Metin2 privat PvP! Hammer MT2, cand faci caracter te da lvl 254, dar faci 255 la un NPC de lvl iti da 1kkk si licori arme armuri etc. Ai NPC de grad cavaleresc, lvl si marmura binecuvantata, toate din shopuri sunt 1 yang, vreo 7, 8, kinguri diferite la o rasa in shopuri si arme epice cool! Uite site ul: http://www.hammerm2.com/server1/?sys=home

| ionutz1890 a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Ma hammer mt2 nu merge in timpul asta pe care le-am spus eu alea mergetongue

| ionutz1890 a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Acum merge joc si eu acum Hammer ma da lvl 254 am facut 255 sunt cavaleresc si e server pvp.happy

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru ionutz1890):

Pai vezi, nu mai vorbi prostii! valmondial nu e bun din raspunsul tau! a zis in afara de valmondial!

| ionutz1890 a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Nu am citit totwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot instala valmondial? Dpua cel descarc si dau run se blocheaza pc