| DjSony a întrebat:

Saluthappy Exista vreun mod in care pot sa fac Jocurile care au la cerinte minime : Windows Vista/Windows 7 sa mearga pe XP?

Am doar 1GB RAM, dar procesorul si placa fac fata pentru Jocurile noi, dar nu pot sa-mi instalez windows 7 sau vista pentru ca nu ar merge niciunul dintre windows-uri bine pentru Jocuri pe doar 1 GB RAM

ps. sa nu-mi ziceti sa imi cumpar rami, alta varianta
Dau funda, urgent, multumesc. happy

2 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

Nu se poate, toate patchurile sunt false.
32Bit ar merge pe 1gb ram, uite link pentru Windows 7
http://kat.ph/......84612.html

| DjSony explică:

Da, stiu ca versiunea 32bit merge pe 1gb ram, dar vreau sa stiu daca ar merge si jocurile bine. adica sa nu-mi puna probleme.