| DarkWolf4x a întrebat:

Salut fratiloor... nu stiu daca ma poate ajuta cineva dar caut un joc pe care il jucam cand eram mic... La inceput erai pe o nava frumos acolo si de odata incep sa vina extraterestii si la un moment dat trebuie sa alegi pe cine salvezi dintre iubita si cel mai bun prieten.Si daca salvai iubita, boss-ul final era cel mai bun prieten sub forma de extraterestru, si invers.E un joc putin mai vechi dar nu cred ca se incadreaza sub 2007.Era de tip third person shooter si pana la urma luai si puteri si la final mureai cumva de frig intr-un fel de alta dimensiune. Daca gasesc jocul funda

2 răspunsuri:
| xShaarawy a răspuns:

Nu stiu despre ce joci zici.
Halo Combat Evolved este in genul "nava frumoasa cu extraterestii" si este si thrid person shooter. happy

| DarkWolf4x explică (pentru xShaarawy):

Ms dar nu era nimic legat de Halo