| S1mplu a întrebat:

Salut,imi apare si mie aceasta eroare mereu cand se aprinde windowsul, am windows 7 si nu prea stiu cum sa scap de ea,poate stiti voi, mersii; 3

Aceasta este eroarea :

http://img10.imageshack.us/img10/7002/x93v.png

Sper sa ma ajutati cu aceasta, mersii.

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Intri in start > executare > msconfig, dai pe tabul startup si debifezi aplicatia pe care ai instalat-o inainte sa-ti apara eroarea sau verifica in start > toate programele > startup, si vezi daca ai vreo aplicatie care ruleaza la start, daca da, da-i click pe ea, daca iti apare aceeasi eroare, sterge-o din startup.