Întrebare recomandată | Sunnyツ a întrebat:

:) Vreau sa stiu si eu mai exact ce semnifica aceasta poza. Adica care este cu adevarat sensul ascuns. Mersi!

http://img10.imageshack.us/img10/7935/kzco.jpg

6 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

O femeie care fura inima unui barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei formau un intreg iar cand ea a plecat, a facut-o cu o parte din el, lasandu-i in urma inima, descoperita si vulnerabila.

O transpunere buna a despartirilor intr-o simpla imagine.

| Raptorz a răspuns:

Femeia iese din barbat sau o relatie intre doi indragostiti sau o despartile sau +996

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Femeia trece prin barbat cu inima lui el ramanand singur cu inima furata si fara trpul ei avand parte de el

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

''Pe o femeie o cuceresti usor, dar o pastrezi greu''...sau ''Pretul unei femei nu-l afli decat dupa ce o pierzi''. Sunt citate din Mihail Drumes, cauta garantez ca o sa-ti placa happy.Pstongueenal avataru` :-)