| Bobbye a întrebat:

Imi dati si mie cateva idei de jocuri de tip SHOOTER(adica in genul seriei CoD sau Mafia II, Max Payne 3 etc.)
Am terminat toata seria CoD, Medal of Honor si Sniper Ghost Warrior 1/2 din seriile SHOOTER cunoscute. Daca mai stiti alte nume va rog sa spuneti!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata cateva :
Battlefield
Crysis 1 e bun 2 si 3 e cam SF decizi tu...
Splinter.Cell.Blacklist.
Apoi mai e din seria COD Black Ops 1 si 2, COD Ghosts -nu cred ca le-ai jucat... happy Bafta!

| Bobbye explică (pentru lpavel):

Multumesc pentru 'Splinter Cell Blacklist'.Pe celelalte le-am jucat!
Multumesc frumos!

| lpavel a răspuns (pentru Bobbye):

Mi-a facut placere! E un joc super tare, l-am jucat de vreo 10 ori... big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Half-Life episod 2 (in engleza) 3. Delta Fore Care iti place tie