| xVictor a întrebat:

Salut, imi dati si mie sv de metin smecher gen empire in care puteti avea armat militar fara sa donati? arme epice armuri epice. tot tot totbig grin plzz si daca se poate si un id de mess pentru a vb cu respectivul/a ca sa ma informeze ce si cum...sau daca nu add cristi_cristi5448 si vb. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Incearca TotallyFame Metin2, rate 500%,iteme noi, mape noi, PVP-PVM (50-50) iteme modate, iteme noi in magazine

tip NPC(de genu:Posedate,King,Sirius si mai noi).Va astept pe server, trebuie doar sa aveti un client cu mc.txt

(server No-Ip no-hamachi), daca nu aveti puteti alege unul din cele de pe site-ul

asta:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html.De aici e simplu, trebuie doar

sa scrieti in mc.txt (care-l puteti gasi in clientul downloadat) sa in locuiti ce scrie acolo cu

metin2allystarss.zapto.org.Salva-ti si va va merge.Va puteti face cont pe acest site de inregistrare:

http://25.148.165.94/. Sante-ti toti bine veniti!
Metin2 Totally Fame by Ruff

Link client:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html

| CandRGames a răspuns:

Metin 2 XPM
Metin 2 GX
Metin 2 Stell
Metin 2 Lunaris
Sper ca te-amm ajutathappy

| xVictor explică (pentru CandRGames):

Dintre toate alea am auzit decat de metin2 GXlaughing))

| KingOmbladonTPU a răspuns:

Metin 2 Energy.
Super tare : lv 0-250, epice (se evolueaza pana la armuri, arme de lv 250. )
cal militar gratis, de toate.

| xVictor explică (pentru KingOmbladonTPU):

Mane add cristi_cristi5448 sa vb plzz (pe mess)