| zolikanagy a întrebat:

Salut.imi dati va rog un serial number pentru fifa 2013?

5 răspunsuri:
| Laurentiu245 a răspuns:

Pai.din cate stiu Fifa 13 nu a aparut inca..pentru PC..nu ai cum sa gasesti.a aparut doar PES 2013.

| zolikanagy explică (pentru Laurentiu245):

Ba da a aparut.am jocul dar imi cere serial number

| Laurentiu245 a răspuns (pentru zolikanagy):

Acela nu este jocul...este piratat..sunt puse niste prostii..este fifa 12 cu skin iconita noua si alte chestii....nu a aparut inca oficial.

| Pinzariu_Dan_1989 a răspuns (pentru Laurentiu245):

Nu stiu daca a aparut piratat dar oficial a aparut... chiar ieri am cumparat jocul

| Bebytzu_Beby_1997 a răspuns:

Eu am fifa 14 dar nu gasesc serialul, va rog frumos dati-mi-l si mie cei care stiti