| Weszty a întrebat:

Imi merge CS:GO-ul cu laptopu asta? Laptop Lenovo B50-30, 15.6" HD (1366x768), Anti-Glare, LED-backlit, Intel Pentium N3540 Quad-Core (2. 16GHz, up to 2. 6GHz, 2MB), video dedicat nVidia GeForce GT 820M DDR3 1GB, RAM 4GB DDR3 1600MHz, HDD 500GB 5400rpm, SuperMulti DL DVD-RW, Card Reader 4-1, Boxe stereo 2*1W, Hd-720p webcam + mic, LAN 10/100/1000M, WLAN Non- Intel (1x1) b/g/n, Bluetooth 4.0, Porturi: 1xUSB3.0/2xUSB2.0/audio combo/HDMI-out/RJ45/VGA, adaptor 65W, Baterie 4 celule, 32Whr, Tastatura izolata, NumPad Fingerprint reader. DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Entryon a răspuns:

Da, are de toatewinking
Procesorul e cam slabut, placa video, eeh si ram bunicel. Ar fi bine sa mai bagi cand mai faci rost de niste bani

| Weszty explică (pentru Entryon):

O sa imi mearga laguit sau o sa imi mearga mai binisor?

| Weszty explică (pentru Entryon):

Dar imi merge laguit, cu componentele alea? Sau imi merge binisor cu ele?