| danxd13 a întrebat:

Imi poate da cineva un cont pe MT2UNITED... BUNICEL... dau la schimb pe un cont PE RO de lvl 50 FULL +9! Id de mess:dany_tdg

Răspuns Câştigător
| roby_2111 a răspuns:

Am eu mantongue am lvl 110 sirius+9 toate epice(cercei bratara scut papuci colier koif) battle+9 party+9 evoluat party+7 skill P,otel(warr,ninja,saman, sura)+9, exo +9 15%hh 12 int 10 dex baga roby_7u mess si vorbim

| danxd13 explică (pentru roby_2111):

Imi pare raw dar nu mai joc pentru ca l-am dat peste cap am facut ful...

2 răspunsuri:
| roby_2111 a răspuns:

Joki metin sau te ai lasat?