| Vladut13 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cum pot goli memoria RAM de pe laptop?(am 4 GB RAM)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iti mai spun 1 data : Memoria ram NU SE POATE GOLII! Vrei sa nu iti foloseasca toti ramii, instaleaza windows pe 32 sau 86 biti! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU poti golii! De unde ti-a venit o asa prostie mare in cap? big grin

| Vladut13 explică (pentru lpavel):

Pai la laptop memoria e plina si vreau sa scap de ea...

| lpavel a răspuns (pentru Vladut13):

Iti mai spun 1 data : Memoria ram NU SE POATE GOLII! Vrei sa nu iti foloseasca toti ramii, instaleaza windows pe 32 sau 86 biti! Bafta!