| Arex a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se face un set universal bun pe metin2?

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Poţi să spui şi ce rasă? -.-

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Set universal metin2 : Colier = pv, sabie, maini, pumnal, sageti. Papuci = pv, sabie, maini, pumnal, sageti. Cercei = semi-oameni, sabie, maini, pumnal, sageti. Bratara = pv, magie, patrundere, semi-oameni, daune pv. Armura = pv, sabie, maini, sageti, pumnal. Arma = 12 putere, 10 hh, 10 crit, 10 patr si 20 farmec. Coif = magie, semi-oameni, fulger, regenerare pv, otravire. Sper ca ti-am fost de ajutor