| workstation123 a întrebat:

imi poate spune cineva daca windowsul xp sp2 professional are vreo problema pe internet deoarece cand bag xpul pe net nu merge bine, dar pe 7 merge ok ( nu am rami suficienti pentru a utiliza 7 de aceea as prefera xp-ul)?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Xp nu mai are suport Microsoft din 08 aprilie 2014.nu mai primeste update Microsoft, iar majoritatea programelor nu mai vor fi compatibile, sau mai bine zis xp cu ele.xp-ul este dus.