| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

Salut imi puteti ca cateva jocuri pentru procesor dual core 3.4 sau asemanator de actiune, aventura, shooter cam aceste categori! Multumesc!

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Metin (cam vechi dar merge), Minecraft (ca tot e la moda), League Of Legends (cel mai jucat joc din lume), CS:GO.

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru j1NNNx):

Imi merge cs go?

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Si fara jocuri online ca nu ma joc

| j1NNNx a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Cs:go nu depinde numai de procesor, daca ai 4gb ram si placa video de peste 1gb + procesorul tau iti merge bine

| keops9968 a răspuns:

Recomand seria Half-Life, Dead space si Quake2/4.