| Sergiu18 a întrebat:

Imi puteti da si mie un cont de Hammer Metin2 fiind ca caut de mult timp si nu gasesc? Caut cont pentru ca mie nu imi merge sa imi fac.Contul sa fie fara caractere.

1 răspuns:
| Merlon a răspuns:

Folositi PM. Eu nu mai joc metin de mult este un joc oribil dupa mien metinul nu e joc ci tortura. Am un coleg in clasa obsedat de metin care nu stie sa instaleze un joc si sa ii bage crackul iar unul are note de 2-3. Nu stiu nici un cont, nu te mai juca metin dauneaza grav sanatati voi face si un banner!