| NoLoveU a întrebat:

Imi puteti raspunde va rog la niste intrebari despre jocul Blade and Soul... Vreai sa stiu daca acest joc a aparut ca uni miau zis a aparut alti miau zis nu a amaparut, daca a aparut vreau sa imi ziceti daca trebuie sa platesc cand il descarc sau sa platesc altceva, daca nu trenuie platit nimic sa imi spuneti de unde sa il descarc (deci gratis) si daca am nevoie de ceva special sa zic ca sa poate merge. Spunti ce stiti va rog...Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Din cate am inteles s-a anulat pe 2012 si jocul va fi p2p adica pay to play. deci va trebui sa platesti ca sa joci...

1 răspuns:
| AllyutSsa a răspuns:

Ne...nu trebuie platit -> uite linkul, doar ca mie nu mi-a mers download'ul. poate tu o sa ai mai mult noroc http://www.bladeandsouldojo.com/......load-link/ :P