Întrebare recomandată | Nedea_Marius_1994 a întrebat:

Imi puteti recomamda un laptop sau desktop bun pana in 1400€. multumesc

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Iată un calculator care se va descurca mai bine cu jocurile: http://www.emag.ro/......D9F5JBBBM/
Deși procesorul nu e i7 ci e i5, are o placă video mai bună și e în sine calculator, nu laptop (laptopul de mai sus e super performant, dar nu cred că este laptop care să nu se încălzească în timp), dar oricum cred e mai bun.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ia de aici un laptop super bun!
Link :
http://www.emag.ro/......DXTZJBBBM/

| Florin458 a răspuns:

In cazul i ncare nu ti-ai cumparat inca, eu recomand sitemul desktop pe care il folosesc si eu si sincer o perioada lunga de timp nu vei mai avea nevoie de investitii ulterioare.Eu il am de aproximativ o luna si merge ca la carte, putand procesa si jocuri destul de complexe ca si cerinte.Multa bafta!
Acesta este: http://bit.ly/1jZmPKX

| ovdiuc a răspuns:

HP cu i5 edition sau Alienware cu nVIDIA 780m

| AlinMarian95 a răspuns:

Un procesor I7 ar fi mult mai recomandat. Bugetul este destul de mare si te incadrezi.

| StarAlex a răspuns:

Un laptop pana in 1400 euro adica 7000 lei esti nebun?

| gabiroman a răspuns:

Daca vrei un laptop cautati unul de asta "Alienware" e cel mai bun

| SonicAndrei a răspuns (pentru gabiroman):

Aşa e, laptopurile Alienware sunt cele mai bune, dar şi cele mai scumpe. Cel mai ieftin costă peste 100 de milioane (în lei vechi).