| andreypop900 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri pentru urmatorul pc?
Intel Core i3 2.00ghz quad core
Ram 4 GB
Nvidia Geforge 920mx 2GB
Wondows 10

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Jocuri din maxim 2016, cu indulgență. Uita-te pe Steam la jocuri fete sau la reduceri. Baftăwinking!

| andreypop900 explică (pentru Celcestietot):

Da si niste exemple de jocuri, la asta m-am referit.

| Celcestietot a răspuns (pentru andreypop900):

Ok. Deși poate greșesc numele, o să incerc : seriile Call of Duty cele până în 2014, seriile Medal of Honor (eu am jucat Pacific Assault, dar ți le recomand pe toatewinking ), Unturned, Robocraft, Minecraft, ROBLOX, Flat Out, Fall out, Red orchestra (merge puțin cu lag, e pe bani, dar e super mișto), Star wars battlefront 2 (2005), Terraria, Prototipe, L4D2, Duble Action bogalo, NFS, World of Tanks (mă joc în prezent), seriile lego, Assassin's creed etc. Suficient?

Notă: m-am jucat majoritatea.