| MihaiAndrei22 a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste jocuri single player cu o poveste interesanta? Nu conteaza din ce an este, ma duce PC-ul.

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Deci vrei poveste : Baga seria Gothic, Company of Heroes. Mai poți încerca AC 4 Black flag, The walking dead de la tell tale ( in general daca vrei poveste acolo trebuie sa cauti )

| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, o să-ţi las nişte serii de jocuri / jocuri care chiar merită :
1. Batman, seria Arkham.
2. Assassin's Creed.
3. Call of Juarez.
4. Total War : Rome II
5. Far Cry, de la 3 în sus
6. The Witcher, 3 în sus ( doar 3 este, mai multe ediţii din ce ştiam )
7. Battlefield 1
8. Star Wars : Republic Commando ( super povestea ), Star Wars : The Force Unleashed, sunt mai vechi, dar n-o să regreţi.
9. Naruto Ultimate Ninja Storm ( are o mică poveste cam în toate jocurile )
10. Spider-Man, de la 2012 în sus.

Spor la gaming.

| SantalPorcocale a răspuns:

The Wolf Among Us
What Remains of Edith Finch
The Walking Dead ( telltale games )
Mafia 2
Spec Ops: The Line
The Witcher III
LIfe is Strange
Alan Wake
Hellblade: Senua’s Sacrifice
We Happy Few
Soma

Funda?

| lRafael a răspuns:

Assassins Creed 3, e foarte misto povestea.