| AzaghastDxFyuro a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste mmorpg-uri bune, dar nu metin2(nu-mi place) sau WOW(l-am jucat, stiu ca e misto, dar m-am plictisit de el).

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Salut/Buna, eu si un prieten lucram la o retea, www.top-mmo.net, intra si vei gasi doua bloguri: unul cu jocuri si

unul cu stiri din lumea jocurilor. Cauta pe acolo si daca ti-a fost de folos da un like pe facebook. De curand ne-am

deschis si forumul si vom tine evenimente prin care se poat castiga coduri cu care poti testa jocuri asa ca spune-le

si prietenilor tai :))

Oricum sper sa-ti fie de folos!

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Forsaken World, Rift, CrimeCraft: Bleedout, Lord of the Rings Online, Star Wars: The Old Republic (inca nu este lansat).