| IIOverII a întrebat:

imi puteti spune un MMORPG bun care merita jucat sa fie cat de nou, dar nu beta...

Răspuns Câştigător
| LadykillerR a răspuns:

9Dragons (stiu, e mai vechi dar merge), Vindictus EU (asta e pericol!), Age of Wulin (asta o aparut numa alaltaieri), Silkroad online (mai naspet jocu), Elder Scrolls (vezi ca is mai multe, e printre cele mai tari), Rusty Hearts sau chiar Club Penguin daca iti place!

| IIOverII explică (pentru LadykillerR):

Funda pentru vindictus eu e bestial jocu deja ma joc pe el laughing

5 răspunsuri:
| Cr1zzu a răspuns:

MMORPG bun...hmm...Metin2,4Story la metin2 sunt mai multe tipuri (private) dar eu iti recomand Metin2Ro si 4MetinPvp succeswinking

| IIOverII explică (pentru Cr1zzu):

big grin le-am jucat nu-s prea... desi am jucat metin2 6 ani happy

| Cr1zzu a răspuns (pentru IIOverII):

....alt mmorpg nu o sa mai gasesti cel putin in care sa fie playeri romani...

| IIOverII explică (pentru Cr1zzu):

Iti dau eu cateva exemple care le-am jucat.
AION - LINEAGE 2 - CABAL ONLINE - SMITE