| ionutz621 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie un server de metin2 pvm cum ar fi metin2 tim, x cu level maxim 105, dau funda?

4 răspunsuri:
| JohnnyLegend a răspuns:

Incearca NewLegend (hhtp://NewLegend.mt2.ro) este exact cum vrei tu

| Iustindark a răspuns:

Buna eu ti-as sugera metin2 eXPOSION e pvm hard dar e super tare faci P-urile manual cresti sa zicem repede...Te rog funda!

| Iustindark a răspuns:

Buna ti-as sugera metin2 eXPLOSION e pvm este super tare faci P-urile singur cresti repede lv max 105 este deschis de putin timp nimeni nu a trecut de lv 95 map 1 e full de shop-uri, se fac eventuri multe..etc