| danimacai a întrebat:

Salut,imi spuneti si mie va rog ce jocuri mi-ar merge pe pc cu Processor Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2. 50GHz si 2 GB ram.Jocurile sa nu fie de strategie sau in totalitate shootere,daca contin o mica parte de shooter e ok, dar sa nu fie in totalitate shootere.Imi plac jocurile cu poveste si daca stiti si ceva jocuri gen The wolf amoung us, The walking dead sau Life is strange ar fi foarte tare.Mersi frumos, daca mai vreti ceva informatii imi spuneti. Funda celui care imi zice cele mai multe jocuri si cele mai bune.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Iti poti imagina cate jocuri exista? Ar fi o lista interminabila.Mai bine intreaba tu ce jocuri vrei sa joci, iar noi iti putem spune daca iti merg.

| danimacai explică (pentru WaterDrop):

Faza e ca nu prea mai stiu jocuri, si de aia intreb ce mai stiti si voi.