| vreaurasp a întrebat:

in legatura cu metin 2 ro, dupa ce ma loghez ma tine 1 min si dupa dispare clientu si imi apare aceasta eroare. DETECT_HACKING ( CheckCode = 10301 ). ps: nu-mi pasa ce credeti voi ca metinu e o pierdere de timp etc. Eu ma joc doar de distractie si in timpu liber cand nu prea am ce face, oricum fiecare face ce vrea din viata lui. poate sunt alti care joaca si sau mai intalnit cu aceasta eroare care stie va rog sa ma ajutati. dau funda care ma scapa de aceasta eroare. mersi

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ai prin PC, ceva ce e detectat ca hack. Sterge tot ce ti se pare suspect. Sau poate chiar folosesti un hack. laughing

| vreaurasp explică (pentru Ineys):

Chiar mai facut sa rad laughing)) am schimbat hardu acuma recent a mers cateva zile dupa a aparut eroare asta, am dezinstalat metinu si l-am instalat din nou, eu intru prin GameForge deci nu ai cum. toate pers care au intampinat problema asta si cauta ajutor primesc ca rasp ca ai HACK laughing