| exCREMENT a întrebat:

Salut.In vara as vrea sa imi achizitionez un laptop pana in 1500lei.Imi puteti da sugestii de laptopuri pe care as putea sa joc macar jocuri gen nfs hot pursuit la detalii minime sau fifa 10.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu fa timpenia asta. Ia-ti un desktop, mai ales ca ai in vedere jocurile. CU 1500 RON iti poti lua un desktop SH cu garantie care bate la cur orice laptop in bugetul asta, fie si el nou.

| exCREMENT explică:

Apropo se pot juca jocuri gen metin sau fifa 07 pe notebook?

| Cosmotel a răspuns:

I-ati desktop. laptopurile se incalzesc repede si se sting daca sunt suprasolicitate. mai ales unul la 15 mil.

| GreenEyed a răspuns:

Pai...nu cred ca e nevoie de un laptop foarte performant pentru jocurile respective. Daca o sa cauti pe google o sa vezi de cata memorie are nevoie pc-ul pentru fiecare joc si de ce alte performante minime.Asa iti vei face o parere singur deoarece tu stii cel mai bine ce iti place la un laptop si ce nu.

| dragonslep a răspuns:

Auzi vezi ca e cam ieftin cu bani astia sau mai intii vezi citi giga de ram are ce placa videov are da vezi tu ca laptopurile is mai mult de vazut filme de loat cu tine undeva el e de alt cv asa ca mai bine iti iei pc calculator intelegi o si oricum ce iti iei sa fie ram bun macar 2 gb

| exCREMENT explică (pentru dragonslep):

Pai si cat ai vrea sa dau pe un laptop care il iau doar pentru mess pentru skype pentru metin uneori pentru un fifa 07 si pentru un nfs underground 2? 20de milioane? si calculator amhappy

| dragonslep a răspuns:

Asa zi ma da si cu aia 15 mil poti sa iti iei unul doar sa aiba placa video mare ram mare la astea sa fi atent doar tu stii da am zis asa ca de la un momendat daca iti iei de ila mai rau la un timp functioneaza mai prost intelegi tu