| Knasty a întrebat:

Înainte de a începe vreau să vă scriu câteva date ale calculatorului meu. Ok, să încep:
- Proccesor: AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor 3.20 GHz;
- Memoria RAM: 8 GB;
- System type: 64-bit Operating System;
- Windows 7 Home premium.
Aș dori dacă ați putea să îmi spuneți câteva jocuri pe măsură.
Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa testezi aici ce jocuri iti functioneaza, ai o lista mare:
http://systemrequirementslab.com/cyri

| razvyaga a răspuns:

Dar placa video nu ai? Fara placa video merge doar fifa mai nou.laughing
Pune si placa video si poate iti fac o lista aici sau pe un wishlist.

| Knasty explică (pentru razvyaga):

Am și placă video.

| razvyaga a răspuns (pentru Knasty):

Multumesc ca mi-ai spus. Eu credeam ca te joci fara. Dar ce model.

| Knasty explică:

Nu. happy Mă refeream dacă știți jocuri mai noi pentru că PC-ul meu este destul de performant și vreau să știu niște jocuri interesante, noi, cu grafici înalte, gen Shooter sau Acțiune.