| asusdvd1 a întrebat:

Salut internet...am facut rost de niste bani si as vrea sa imi iau o consola si nu stiu pentru care sa optez.
Daca ma puteti ajuta aici e intrebarea: ce sa imi cumpar si de ce : ps2, ps3, wii, xbox360? dau funda rosie

Răspuns Câştigător
| Ch33ri0s a răspuns:

PS3 este un pic ajutat de graficile mai avansate...Cat despre Xbox 360..Este super..Ps3 este mai scump si pe xbox 360 te poti uita si la filme...Si jocurile sunt foarte scumpe..Deci as opta pentru Xbox 360happy.

2 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

Pe ps2, intr-adevar nu o sa mai iasa jocuri, e veche consola, are 10 ani. Wii, nu lua in nici un caz.Ps3 sau xbox360. dar o sa te lase cu o gaura in buzunar, acum nu stiu ce sa-ti zic, atat ps3 si xbox 360 au exclusivitati( ma refer la jocuri), iar ''exclusivitatile'' si jocurile comune costa destul de mult, de la 70 de ron in sus.

| a12 a răspuns:

Ps2 n-o sa mai apara multe jocuri ps3 e o consola de jocuri fain iar xbox360 e mai mult daca vrei filme tari