| aLeXsNs a întrebat:

Salut intrebare pentru jucatori de dragon city
Dati-mi si mie niste breeding-uri ( combinaje ) pentru dragoni puri sau legendary si sa-mi spuneti daca trebuie sa dau 5 gems acolo unde cere? Astept raspuns care a mers va primi funda + vot

Răspuns Câştigător
| TarmureBogdan a răspuns:

Incearca coolfire+fotbal dragon si armadilo +gumi nu trebuie sa dai gems dar trebuie sa incerci de mai multte ori

| aLeXsNs explică (pentru TarmureBogdan):

O sa incerc

| aLeXsNs explică (pentru TarmureBogdan):

Frate am incercat de doua ori, si odata mi-a dat soccer, si odata ice, nu crezi ca trebuie sa dau 5 gems?, sau sa mai incerc la normal?

| TarmureBogdan a răspuns (pentru aLeXsNs):

Trebuie sa incerci de multe ori

| aLeXsNs explică (pentru TarmureBogdan):

Auzi eu am inteles ca trebuie sa ai dragoni la lvl 20?

| TarmureBogdan a răspuns (pentru aLeXsNs):

Nu-i adevarat ma
ia incearca de multe ori si ai sa vezi ca o sa iese nu iasa din prima

| aLeXsNs explică (pentru TarmureBogdan):

Da asa este, dar am schimbat dragoni ca aveama 5 socceri si decat un cool fire, si am pus cu altu si a mers din pima! Funda + vot, my adrees to facebook is Alex Baranescu! thanks

| TarmureBogdan a răspuns (pentru aLeXsNs):

Mersi

| stefano200 a răspuns (pentru TarmureBogdan):

cum fac coolfire si dragon footbal