| xNoName95 a întrebat:

Intrebarea este legata de metin2

Intru in metin fara nici-o problema, ma joc timp de 5-10min si deodata se blocheaza timp de 4-5sec,apoi se inegreste ecranul si trebuie sa ii dau restart.sad am schimbat si windowsul si degeaba care ma poate ajuta va roog Dau fundita.

3 răspunsuri:
| georgeggg a răspuns:

Poate metinul e de vine... poate acel metin are virusi si cand il descarci, descarci cu el si o gramada de virusi.Incearca sa joci alt metin.
Spec ca te-am ajutat big grin

| Robotzzzi a răspuns:

Ai virusi in calculator sau ai instalat multe programe nefolositoare si iti merge greu calculatorul. Reformateazati calculator si o sa mearga bine si nu mai instala de pe internet ce nu este folositor si nu mai intra pe toate siteurile. Funda?

| xNoName95 explică (pentru Robotzzzi):

Am schimbat windowsul si degeaba...