| JohnnyYoung a întrebat:

Salut, întrebarea mea este in legătura cu jocul "PUBG mobile". Îl joc de mai mult timp. De curând mi-am schimbat dispozitivul, iar pe noul dispozitiv joaca apare cu o diagonala mai mică decât diagonala displayului. Am încercat sa o reinstalez de câteva ori, dar fără rezultat. Cine m-a poate ajuta? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Nu inteleg. Ai putea sa faci o poza si sa imi arati?
Si eu sunt un vechi jucator de PUBG mobile. M-am jucat versiunea chinezeasca pana a ajuns in engleza happy
Nu las un veteran fara ajutor. Incearca asa fa o poza pune-o pe google drive si apoi da-mi linkul de la poza

2 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Cauta pe internet sau pe google play un program cu care sa schimbi rezolutia ecranului
Funda pls

| JohnnyYoung explică (pentru Tranconoid):

Problema e ca dispozitivul e Apple. Aici nu ai prea multe posibilități de personalizare...
Mai aștept variante.