| George0000 a întrebat:

Joc Counter-Strike 1.6 si de curand m-am hotarat sa imi iau un mouse mai performant. Eu as opta intre SteelSeries Kinzu, Razer Abyssus si Logitech MX518. Ce sfant imi dati? Daca aveti si alte propuneri va ascult dar sa nu depaseasca 200 RON. Multumesc, astept sfaturile voastre!

Răspuns Câştigător
| Alex4LighT a răspuns:

Cele mai bune sunt Razer-ele si Logitech-urile.Nu conteaza neaparat modelul, un razer la 120 de lei sa zic este perfect.
P.S: NICIODATA sa nu iti iei mouse wireless.Sunt inutile pentru gameriwinking.

4 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Iati un mouse ori ce mouse dar de la firma asta A4tech sunt ce le mai bune mouseuri astea eu am unul de 3 ani si merge bine rau de tot. Apropo sa stii ca nu depaseste 100RON un mouse de la firma asta adica...ma rog atunci erau reduceri acum nu mai stiu...

| StefanutzDz a răspuns:

Daca stii sa joci cu sensibilitate mare ia-ti un mouse de la Microsoft oficial... Eu am dat 50 lei si e bun. E pe baterii, fara fir.E foarte misto il am de un an si tot mai tine bateria. e Duracelrolling on the floor)

| wrApe a răspuns:

SA NU ITI IEI RAZER NU-L ASCULTA PE ALEX SUNT CELE MAI SCUMPER SI NU SE MERITA! ia-ti kinzu la pretu lui se incadreaza perfect abyssus e bun dar nu se merita, iar Logitech e bun, dar totusi nu-i steelseries happy poti alege orice de la steelseries happy

| Luka_Veder_1990 a răspuns:

Eu cred ca mai bun este steelseries kinzu... dar fa cum crezi tu stii mai bine.winking