| TGOD a întrebat:

Mouse RAZER ABYSSUS vs. A4TECH F5 - Care credeti ca este mai bun pentru gaming? Spre exemplu : counter strike.

Răspuns Câştigător
| AlinDark14 a răspuns:

Parera mea e ca Raze abyssus, in ziua de azi performantele la razer cresc mult peste celelalte modele...eu razer mias cumara, momentan am x7 am avut un a4tech si nu prea mi-a placut si l-am dat ..imi cumpar si eu un razer.

7 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Cumpara-ti unul de la Razer sau Logitech.

| MyNameIsCicoare a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorce-ai spus ma?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorTu vrei mouse pentru gaming si... si...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floordai ca exemplu COUNTER-STRIKErolling on the floor? WTF?!rolling on the floorlaughing

| vladsoare a răspuns (pentru MyNameIsCicoare):

CS nu face parte din categoria gaming? Esti cretin?!

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Voi va numi-ti gameri si nu va vine sa dati cu flecme in numele counter-strike? mi-e mila sincer...Si apropo de ala de sta cu mana intinsa si cerseste nu ne mai spune drama ta dragu' meu...Eh,asta e, in zilele noastre toata lumea se numeste gamer sa se afle in treaba.Intrati dragii mei pe orice comunitate de gameri si intreba-ti daca intra la un cs sa vedeti ce zic. Tare curios is.

| Seby90 a răspuns:

Ia-ti draq un a4 si nu mori de foame. Sau daca vrei sa mananci fasole ia-ti razer. Ce *** aveti toti bani mai nou?

| AlinDark14 a răspuns:

Auzi caoe si la asta cica cs nu face parte din gamind, pai cretinule ti se pare tie ca cs-ul e cumva un program de facut poze? ...sau nu sti ce e ala gaming, toti prosti in ziua de azi.Omu intreaba care mouse e mai bun si voi rasupnderi total pe langa...da mai nou avem bani nu stam ca voi cu mana intinsa pe drum.Nush ce p.a mea cautati pe TPU mai bine intrati pe tpt (tu pentru tine). Cretinii.

| TGOD explică:

Mai bine nu raspundea, ca s-a facut de tot rah**ul happy Asta inseamna oameni cu chef de misto-uri. Saracu' de el. big grin Multumesc, baieti pentru raspuns. Am sa merg pe razer.