| IxNicuxI a întrebat:

JOC CS 1.6, iar atunci cand dau "New Game" Se INCARCA SI imi arata din nou meniul in timp ce se incarca scrie jos #Vac_[.]. Ce s-a intamplat si cum pot sa joc din nou pe boti?
Si PARCA LA UN SERVER (PROTEJAT) MI-A SCRIS CEVA DE BAN

Răspuns Câştigător
| andyyy11 a răspuns:

Omule e simplu, nu iti merge din cauza la modele, intra unde ai instalat cs-ul tu, pe urma intra in cstrike dupa intra in modelssi acolo iti apare niste fisiere, printre care si p_ak47.mdl, p_m4a1.mdl si asa mai departe, ce trebuie tu sa faci e sa downloadezi alt cs intri in folderul unde ai instalat al 2-lea cs in cstrike/models, si de acolo copiezi toate modelele de arme, toate cu Pla inceput gen P_ak47.mdl si le dai paste in primul cs in cstrike/models. si peurma o sa iti meargawinking daca nu te descurci lasa un mesaj. bafta