| DuRaCeLlL a întrebat:

Salut.Joc metin2 si am un lag foarte mare...Am asa procesor Intel dual core(tm) 2cpu 6300 1.89, 2 gb rami, placa video Intel (R) g41 express chipset de 830 mb si am windows 7 pe el...

Am cerintele la metin dar am lag...
Un prieten are pc mai slab ca al meu si nu are probleme

Răspuns Câştigător
| mexicannu a răspuns:

Pune-ti o placa video buna, cea on-board de la Intel te trage in jos, o avea ea 830 de rami, dar aia 830 nu fac cat 256 de rami de la o placa video buna.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ai nimic, placa video onboard e praf. Mai bine zi-ne ce PC are prietenul tau si ne lamurim...

| DuRaCeLlL explică (pentru KodrutZ):

Procesor 2.9 dual core Intel (R) 31-33 express de 256 mb si 2 gb ram

| DuRaCeLlL explică (pentru KodrutZ):

Kodrutz eu mai am un pc nu am placa video onboard am placa video ati radeom de 256 mb procesorul asta de 1.89 dual core era pe el ca l-am mutat pe ala noi si avea gb ram si mergea metinul binisor nu aveam lagg