| Adrian_Yonut_1988 a întrebat:

Salut joc minecraft 1.5.2. puteti sa-mi spuneti si mie niste servere? si inca o intrebare... cum ma inregistrez. cand intru imi da /register si nu imi da voie sa ma misc

Răspuns Câştigător
| CR77 a răspuns:

Salut! Nu stiu servere dar stiu cum sa te inregistrezi faci cum iti zic, iar daca nu iti merge intri cu alt nume deoarece asa s-a intamplat si la mine deci:scrii. /register parola parola de 2 iti scrii parola, iar cand intri altadata scrii /login parola. Sper ca te-am ajutat. Funda?

8 răspunsuri:
| Ursache_Anton_1995 a răspuns:

Da nici nu mai sunt servere de 152 cred

| Adrian_Yonut_1988 explică (pentru Ursache_Anton_1995):

Sa stii csa sunt multee

| Ursache_Anton_1995 a răspuns (pentru Adrian_Yonut_1988):

Da foarte laguite mai bine ia-ti 1.7.2 e mai simplu

| Adrian_Yonut_1988 explică (pentru Ursache_Anton_1995):

Mi-am luat KeyNett
Am toate versiunile. Dar nu prea stiu servere...

| Ursache_Anton_1995 a răspuns (pentru Adrian_Yonut_1988):

Http://minecraft-mp.com/version/1_7_2/ intra acolo si iti gasesti cateva nu toate merg ca trebuie sa fie premium dar sigur gasesti vreo 10

| Adrian_Yonut_1988 explică (pentru Ursache_Anton_1995):

Mersi!

| Yeellow a răspuns:

Wa oaie cine joaca 1.5.2. tu? NU MAI EXISTA SERVERE DE 1.5.2!

| Adrian_Yonut_1988 explică (pentru Yeellow):

Hai sa-ti zic eu. Am gasit multe servere de 1.5.2... Dar faza e ca trebuie sa te inregistrezi... am auzit pe multi ca se joaca cu un server pe 1.5.2(necunoscuti)